Zadzwoń 76 84 262 14
Czynne: pn-pt - 8.00-16.00 | Zaloguj się

Mr. Proper Universal uniwersalny płyn lemon 5l


  • Wysokość: 10
  • Szerokość: 20
  • Głębokość: 30

Twoja cena

26.89 zł
-
+

Profesjonalny uniwersalny płyn do mycia wszystkich powierzchni Mr Proper Professional Lemon to środek, który można stosować do mycia wszystkich zmywalnych twardych powierzchni i podłóg.
Skutecznie czyści tłuszcz i zabrudzenia Pozostawia świeży, przyjemny zapach Skuteczny z każdym rodzajem wody Po rozcieńczeniu nie wymaga spłukiwania Zalecany do profesjonalnego użytku
Nadaje się do mycia podłóg, blatów kuchennych, blatów łazienkowych i innych powierzchni wewnętrznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące dozowania znajdują się na opakowaniu. Zalecany do profesjonalnego użytku. Karta bezpieczeństwa produktu dostępna jest dla profesjonalnych użytkowników na życzenie. Nadaje się do stosowania na większości powierzchni z ceramiki, naturalnego kamienia, marmuru, linoleum, laminatu, melaminy i parkietu. Należy unikać długiego kontaktu z elementami ze stali nierdzewnej, aluminium, linoleum oraz malowanymi lub lakierowanymi powierzchniami. Nie należy stosować na porowatych powierzchniach. W razie wątpliwości najpierw należy wypróbować produkt na niewielkiej, nierzucającej się w oczy powierzchni.


Dostępne rodzaje